EFPA konference 2023

Investice, měna a daně: Jak přežít v roce 2023

Brno 17. 5. 2023

Milé kolegyně a kolegové, členové EFPA, 

v turbuleních a investičně složitých časech, které nyní zažíváme, jsme pro vás připravili nové setkání ze série EFPA Deloitte Roadshow.  Jarní téma o investicích je vysoce aktuální, společně s vybranými odborníky pokusíme hledat odpovědi na otázky, které vám jistě vaši klienti nyní často pokládají.

 

Čekají vás vstupy a diskuse s Milanem Orlovským (Delta),  Danielem Gladišem (Vltava Fund), Luborem Lacinou z Mendelu a Pavle Zemanem (Deloitte).  

 

 

 

5

řečníků

100

návštěvníků

6

kreditů EFA/EFP/PFP

zdarma

pro EFA/EFP, sleva pro PFP

PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN

Klikněte výše na tlačítko směřující na stránku konference a zde vstupenku zakupte. Čím dříve vstupenku koupíte, tím větší je pravděpodobnost, že při omezené kapacitě získáte místo!

Partner ročníku 2023Hlavní řečníci

Ing. Daniel Gladiš, MBA, CFA

Je odborníkem na investice do akcií a přední postavou českého kapitálového trhu. V letech 1993-1999 byl ředitelem ve společnosti Atlantik Finanční trhy, kterou založil. V letech 1999-2004 byl ředitelem ABN AMRO Asset Management (Czech) a od roku 2004 je directorem investičního fondu Vltava Fund, který založil.

prof. Ing. Lubor Lacina, Ph.D.

Je profesorem ekonomie a předním českým odborníkem na euro a měnovou politiku. Byl jedním z kandidátů na člena bankovní rady ČNB, je autorem řady publikací a knih o měnové integraci. Často vystupuje v médiích a komentuje ekonomická témata.

Ing. Milan Orlovský

Milan Orlovský je spoluzakladatem společnosti KOOR, která je největším čistě slovenským poskytovatelem energetických služeb na Slovensku. Společnost je na trhu 13. rok a zrealizovala už více než 300 projektů v oblasti energetického zefektivňování budov. Milan Orlovský je také členem správní rady Asociace poskytovatelů energetických služeb.

Ing. Pavel Zeman

Pavel je manažer v oblasti Global Employer Services v rámci daňového a právního oddělení společnosti Deloitte Česká republika. Studoval na prestižní Hongkongské vědecko-technologické univerzitě. Po ukončení studia nastoupil do poradenské společnosti v rámci „velké čtyřky“. Specializuje se na zdanění příjmů fyzických osob zaměstnanců i podnikatelů a má zkušenosti s koordinací otázek ohledně sociálního a zdravotního pojištění pro pracovníky působící ve více zemích nebo pro fyzické osoby vyslané do zahraničí.

Program konference

 

 • 13:00 – 13:30   Příchod, registrace
 • 13:30 – 13:40   Úvodní slovo EFPA ČR a partnera ročníku - DELTA IS
 • 13:40 – 14:50   Ing. Daniel Gladiš, MBA, CFA, Vltava Fund: Investiční portfolio v podmínkách pokračující inflace
 • 14:50 – 15:20   Ing. Milan Orlovský, KOOR ESG SICAV, a.s.: Je ESG jen nálepka, nebo reálný business?
 • 15:20 – 15:50   Coffee break
 • 15:50 – 16:50   Prof. Ing. Lubor Lacina, Ph.D.: Kurz CZK a měnový výhled. Jaký vliv má měna na portfolio?
 • 16:50 – 18:00   Ing. Pavel Zeman, Deloitte: Zdanění investic. Jaký vliv a vývoj může mít zdanění v roce 2023? Možná legální opatření na řešení daňové povinnosti – FKI, daňový test, ad.
 • 18:00 – 19:00   Zakončení akce, občerstvení

 

Návštěvou této konference získáte 6 kreditů následného vzdělávání EFP/EFA/PFP.

Místo konání

 • COSMOPOLITAN BOBYCENTRUM
  Sportovní 559/2a
  602 00 BRNO

 • SÁL: London Hall

        Na místě je možnost parkování zdarma.