Přípravný kurz zkoušky EFA

Přípravný kurz je zaměřen na oblast investic, pojištění, úvěrů a nemovitostí, daní a práva. Získáte špičkové odborné znalosti, jak poskytovat komplexní poradenství bonitním klientům.

Pro koho je tento kurz vhodný?
  • Cílovou skupinou kurzu je segment dynamických a ambiciozních finančních poradců, kteří se chtějí rozvíjet a dorůst na evropskou špičku oboru finančního poradenství.

  • Kurz je ideální přípravou na absolvování certifikační zkoušky pro získání titulu EFA (European Financial Advisor), prestižního evropského certifikátu ve finančním poradenství.

  • Kurz je určen především pro poradce, kteří mají 1-3 roky prokazatelné praxe v oblasti poskytování finančních služeb. Poradce, který má praxi delší než 3 roky, může absolvovat certifikační zkoušku bez přípravného kurzu.

Proč mít tento kurz?

  • Získáte špičkové odborné znalosti, jak poskytovat komplexní poradenství bonitním klientům. Náplň kurzu odpovídá obsahu certifikační zkoušky a vede k získání prestižního poradenského titulu EFA (European Financial Advisor)

  • Absolventi přípravných kurzů mají vyšší úspěšnost u zkoušky EFA

  • Lektoři jsou uznávanými odborníky s mnohaletou praxí ve finančním poradenství a plánování

  • Přípravné kurzy jsou vytvořeny tak, aby vám příprava zabrala co nejméně času a co nejméně zasahovala do vaší poradenské praxe

  • Akreditované vzdělávací instituce se dlouhodobě věnují vzdělávání finančních poradců a dalších finančních profesionálů

Varianty zkoušky a ceny

Vyberte skupinu odbornosti

Cena je uvedena bez DPH 21 %. EFPA Česká republika je plátcem DPH. Cena a podmínky využití služby jsou stanoveny v souladu se Zkušebním řádem akreditovaným Českou národní bankou a obchodními podmínkami portálu efpa.cz.

Termíny

Načítám
Další termíny prozatím nejsou vypsány.

Potřebujete pomoc s objednávkou? Kontaktujte zákaznickou podporu: helpdesk@efpa.cz, tel. 246 056 100.

Bližší informace

Další kurzy

Aplikace zákona č. 253/2008 Sb. - AML zákon
Komplexní nebo jednotlivé zajištění povinností stanovených AML zákonem (Zákon č. 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu) - vytvoření či audit stávajícího systému vnitřních zásad, proškolení zaměstnanců a dalších osob spolupracujících na základě jiné než pracovní smlouvy.
Přípravný kurz pro zkoušku PFP – Poradce finančního plánování
Jak vytvořit a prodat finanční plán
Jste finanční poradce a chcete se zdokonalit v argumentačních technikách, využívaných při jednání s klienty? Začínáte s finančním poradenstvím a chcete se seznámit s metodami, které lze využít při jednání s klientem? Máte zájem ve své společnosti nastavit standardy práce a jednání s klienty? Znáte poradenské principy a chcete se je prakticky naučit využívat?
Přípravný e-learningový kurz na zkoušku dle zákona o spotřebitelském úvěru
Kurz v e-learningové formě obsahující teoretickou přípravu i cvičné testy využívající veřejnou databázi zkouškových otázek ČNB.
Jak správně zajistit rizika
Zabýváte se prodejem pojištění a chcete svou službu poskytovat správně a s odbornou péčí? Chcete se seznámit se základy prodeje pojistných produktů? Zajímá Vás, jaké pomůcky pro prodej pojistných produktů připravil Broker Trust, a.s. pro spolupracující smluvní poradce?
Základní kurz k zákonu o spotřebitelském úvěru
Řešení k doložení čestného prohlášení. Tento kurz je vhodný pro hromadné, rychlé a efektivní řešení proškolení sítí a skupin. Výsledkem kurzu je Osvědčení o absolvování spojené přímo s čestným prohlášením o odborné způsobilosti podle § 176 ZSÚ.

Napište námKontakt

Tel. Helpdesk: 246 056 100 (8:30 - 17:00)
Mobil Výkonný ředitel: +420 725 966 655
Email info@efpa.cz

Adresa

Pobřežní 249/46,
186 00 Praha 8
Czech Republic

Tento web používá soubory cookies. Cookies nám pomáhají analyzovat návštěvnost a přizpůsobovat naše služby vašim potřebám. Prohlížením tohoto webu dáváte souhlas s jejich využíváním. Další informace